Kurumsal

Eylül Turizm

Bilindiği gibi çok sayıda ülke Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, ülkelerine giriş için vize uygulamaktadır. Bazı istisnaları olmakla birlikte, bu vizelerin seyahat başlangıcından önce ilgili ülkenin Türkiye'deki Büyükelçilik, Başkonsolosluk ve Konsolosluklarından alınması gerekmektedir.

Biz Eylül Turizm olarak 20 yıllık tercübe ve bilgi birikimimiz ile siz değerli misafirlerimizin sıkıntı yaşamadan , başınıza gelecek olumsuzluklardan etkilenmeden güncel prosedüre uygun bir şekilde vizelerini alarak mutlu birşekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Unutmayınız ki vize başvurusu esnasında yapacağınız küçük bir hata size zor anlar yaşatabilir.

Lütfen; vize başvurusu yapmadan önce pasaportunuzun vize sayfalarını kontrol ediniz. Dolu pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Pasaportun en az altı ay geçerlilik süresi olmasıdır. 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara konsolosluklar vize vermemektedir. Vize başvurusu yapılırken Vize Formu doldurulması gereklidir Eylül Turizm olarak tüm Dünya ülkelerinin vize formlarını sizin adınıza tanzim ediyoruz. Formlarının eksiksiz doldurulması çok önemlidir. Vize formu ile birlikte sizden istenen fotoğrafın yeni olması ise başka önemli bir husustur.

Konsoloslukların, başvurunun kabulünden itibaren vize verme süreleri 2 günden bir haftaya hatta bazı ülkelerde 20 güne kadar çıkmaktadır. Bu nedenle, vize başvurularınızı, seyahatlerinizden mümkün olduğu kadar önce yapmaya gayret ediniz. Pasaportların geri veriliş sürelerinin özellikle, bayram, sömestr, paskalya, fuar ve yılbaşı gibi yoğun dönemlerde daha da uzayabileceğini unutmayınız.

Eylül Turizm olarak bugüne kadar onbinlerce vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasına aracılık etmiş olmanın haklı grurunu yaşıyoruz. Maliyetinizi Azaltıyor, Hizmet Kalitesini Çoğaltıyoruz Elçilik ve Konsoloslukların bulunduğu tüm şehirlerde (Ankara-İstanbul-İzmir) ofislerimiz bulunmakta ve hizmetlerimiz Türkiye genelini kapsamaktadır.

Unutmayınız zaman en değerli şeydir.

Saygılarımızla